Guranse Tea Polska ogrody Guranse oferta hurtowa sklep detaliczny informacje kontaktowe Nepal - kraina Shangrila

próbki herbaty
Serdecznie Państwu dziękujemy za zainteresowanie herbat± z Nepalu. Ci±gła i wieloletnia współpraca z naszymi partnerami handlowymi pozwala nam zaoferować produkt najwyższej jako¶ci, starannie wyselekcjonowany z naj¶wieższych zbiorów, które przeprowadzane s± cztery razy do roku: wiosenne - 'First Flush', letnie - 'Second Flush', jesienne -'Autumnals', oraz tzw. póĽnowiosenne -'Inbetween' posiadaj±ce cechy zarówno First jak i Second Flush. Główn± grup± odbiorców herbaty Guranse pozostaj± w tym momencie specjalistyczne sklepy z herbat± i kaw±, sklepy spożywcze kieruj±ce swoj± ofertę do bardziej wymagaj±cych klientów, ekskluzywne butiki oraz firmy reklamowe przygotowuj±ce wyszukane produkty upominkowe. Jako bezpo¶redni importer jeste¶my w stanie przedstawić ofertę dopasowan± do potrzeb każdego klienta. Ogrody Guranse, oprócz klasycznych czarnych (fermentowanych) herbat produkuj± również herbaty zielone (niefermentowane) niemalże w każdym standardzie - pocz±wszy od pełnego li¶cia SFTGFOP1 do herbat fannings lub dust słuĽ±cych do wypełniania saszetek.

W celu zasięgnięcia dodatkowych informacji prosimy kontaktować się z siedzib± firmy SIKKIM, wszelkie dane kontaktowe znajduj± się w stopce niniejszej strony internetowej. Jeżeli s± Państwo zainteresowani otrzymaniem próbek herbaty prosimy o kontakt. Przygotujemy propozycję handlow± z dnia na dzień!
Liczymy na szybki odzew i owocn± współpracę dla obu stron.
czy wiesz, że ogrody Guranse jako jedyne w Nepalu posiadaj± następuj±ce certyfikaty?

Certyfikat po¶wiadczaj±cy, że uprawy herbaty należ± do czystych biologicznie, tzw. organicznych
Certyfikat jako¶ci ISO:9001 gwarantuj±cy najwyższ± jako¶ć produkcji


Certyfikat przynależno¶ci do prestiżowej amerykańskiej orgaizacji herbacianej
podziel się ze znajomymi pasj± do Guranse[Guranse Tea Polska] [Ogrody Guranse] [Oferta Hurtowa] [Sklep Detaliczny] [Informacje Kontaktowe] [Nepal-Kraina Shangrila]

SIKKIM - Aleje Niepodległo¶ci 88, 02-585 Warszawa PL; tel:+48 22 844-21-57
http://www.guranse.pl strona dedykowana herbacie wy¶mienitej jako¶ci prosto z dachu ¶wiata - Nepalu
Znak, nazwa firmy oraz tre¶ć niniejszej strony jest prawnie chroniona i nie może być w żaden sposób powielana bez pisemnej zgody wła¶ciciela.

odwiedĽ inne nasze strony:
http://www.herbata.com.pl herbaty on-line, sprzedaż najwyższych gatunkowo herbat z całego ¶wiata
http://www.herbaciarnia.com urokliwa herbaciarnia w centrum Warszawy, w której można skosztować oraz kupić importowane przez nas herbaty
http://www.herbata.biz.pl import i dystrybucja herbat, oferta hurtowa dla sklepów specalistycznych
http://www.hemp.com.pl oraz http://www.cannabis.com.pl herbaty ziołowe zawieraj±ce spożywcz± konopia indyjska (hemp - cannabis)